П'ятниця, 24.11.2017, 07:40
Вітаю Вас Гість | RSS

www.igorgumeniuk.at.ua

Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » ФУТБОЛ » Єврокубки - матчі

Єврокубки - матчі сезону 2011/2012
 
Найближчі матчі клубів з України:
 
Ліга Чемпіонів:
3-й кваліфікаційний раунд:
26.07 - Динамо Київ - Рубін казань Росія 0:2
03.08 - Рубін Казань Росія - Динамо Київ 2:1
Виліт Динамо в Лігу Європи
Раунд плей-оф:
-----
Груповий етап:
13.09 Порту Португалія - Шахтар Донецьк 2:1
28.09 Шахтар Донецьк - АПОЕЛЬ Нікосія Кіпр 1:1
19.10 Шахтар Донецьк - Зеніт Санкт-Петербург Росія 2:2
01.11 Зеніт Санкт-Петербург Росія - Шахтар Донецьк 1:0
23.11 Шахтар Донецьк - Порту Португалія 0:2
06.12 АПОЕЛ Нікосія Кіпр - Шахтар Донецьк 0:2
Виліт Шахтаря
  
Ліга Європи:
2-й кваліфікаційний раунд:
07.07 Ґленторан Белфаст Північна Ірландія - Ворскла Полтава 0:2
14.07 Ворскла Полтава - Ґленторан Белфаст Північна Ірландія 3:0
3-й кваліфікаційний раунд:
28.07 Ворскла Полтава - Слайго Роверз Ірландія 0:0
28.07 Карпати Львів - Сент Патрікс Дублін Ірландія 2:0
 
04.08 Слайго Роверз Ірландія - Ворскла Полтава 0:2
04.08 Сент Патрікс Дублін Ірландія - Карпати Львів 1:3
Раунд плей-оф:
18.08 Літекс Ловеч Болгарія - Динамо Київ 1:2
18.08 Ворскла Полтава - Динамо Бухарест Румунія 2:1
18.08 ПАОК Салоніки Греція - Карпати Львів 2:0
18.08 Металіст Харків - Сошо Франція 0:0
18.08 Фулгем Лондон Англія - Дніпро Дніпропетровськ 3:0
 
25.08 Динамо Київ - Літекс Ловеч Болгарія 1:0 
25.08 Динамо Бухарест Румунія - Ворскла Полтава 2:3 

25.08 Сошо Франція - Металіст Харків 0:4
25.08 Карпати Львів - ПАОК Салоніки Греція 1:1 
Виліт Карпат
25.08 Дніпро Дніпропетровськ - Фулгем Лондон Англія 1:0 
Виліт Дніпра
Груповий етап:
Група "B"
15.09 Копенгаген Данія - Ворскла Полтава 1:0
29.09 Ворскла Полтава - Гановер Німеччина 1:2
20.10 Стандард Льєж Бельгія - Ворскла Полтава 0:0
03.11 Ворскла Полтава - Стандард Льєж Бельгія 1:3
30.11 Ворскла Полтава - Копенгаген Данія 1:1
15.12 Гановер Німеччина - Ворскла Полтава 3:1
Виліт Ворскли
Група "E"
15.09 Динамо Київ - Сток Сіті Сток Англія 1:1
29.09 Макабі Тель-Авів Ізраїль - Динамо Київ 1:1
20.10 Динамо Київ - Бешикташ Стамбул Туреччина 1:0
03.11 Бешикташ Стамбул Туреччина - Динамо Київ 1:0
01.12 Сток Сіті Сток Англія - Динамо Київ 1:1
14.12 Динамо Київ - Макабі Тель-Авів Ізраїль 3:3
Виліт Динамо
Група "G"
15.09 Аустрія Відень Австрія - Металіст Харків 1:2
29.09 Металіст Харків - АЗ Алкмар Нідерланди 1:1
20.10 Мальме Швеція - Металіст Харків 1:4
03.11 Металіст Харків - Мальме Швеція 3:1
30.11 Металіст Харків - Аустрія Відень Австрія 4:1
15.12 АЗ Алкмар Нідерланди - Металіст Харків 1:1
1/16 фіналу:
16.02 Ред Бул Зальцбург Австрія - Металіст Харків 0:4
23.02 Металіст Харків - Ред Бул Зальцбург Австрія 4:1
1/8 фіналу:
09.03 Металіст Харків - Олімпіакос Піреї Греція -:-
16.03 Оліспіакос Піреї Греція - Металіст Греція -:-
1/4 фіналу:
06.04 --- - Металіст Харків -:-
13.04 Металіст Харків - --- -:-
Виліт/прохід Металіста 
Категорія: Єврокубки - матчі | Добавив: igorgumeniuk (23.02.2012)
Переглядів: 1035 | Рейтинг: 4.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Статистика

Опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Створити безкоштовний сайт на uCoz