П'ятниця, 20.10.2017, 21:43
Вітаю Вас Гість | RSS

www.igorgumeniuk.at.ua

Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » ФУТБОЛ » Єврокубки - матчі

Єврокубки - матчі сезону 2010/2011
 
Найближчі матчі клубів з України:
 
Ліга Чемпіонів:
 
3-й кваліфікаційний раунд:
27.07 - Динамо Київ - Гент Бельгія 3:0
03.08 - Гент Бельгія - Динамо Київ 1:3
 
Раунд плей-оф:
17.08 - Динамо Київ - Аякс Амстердам Нідерланди 1:1
26.08 - Аякс Амстердам Нідерланди - Динамо Київ 2:1
Виліт Динамо в Лігу Європи
 
Груповий етап:
15.09 Шахтар Донецьк - Партизан Белград Сербія 1:0
28.09 Спортінґ Брага Португалія - Шахтар Донецьк 0:3
19.10 Арсенал Лондон Англія - Шахтар Донецьк 5:1
03.11 Шахтар Донецьк - Арсенал Лондон Англія 2:1
24.11 Партизан Белград Сербія - Шахтар Донецьк 0:3
09.12 Шахтар Донецьк - Спортінґ Брага Португалія 2:0
 
1/8 фіналу:
16.02 Рома Рим Італія - Шахтар Донецьк 2:3
08.03 Шахтар Донецьк - Рома Рим Італія 3:0
 
1/4 фіналу:
06.04 Барселона Іспанія - Шахтар Донецьк 5:1 
12.04 Шахтар Донецьк - Барселона Іспанія 0:1
Виліт Шахтаря
 
 Ліга Європи:
 
2-й кваліфікаційний раунд:
15.07 КР Рейк'явік Ісландія - Карпати Львів 0:3
22.07 Карпати Львів - КР Рейк'явік Ісландія 3:2
 
3-й кваліфікаційний раунд:
29.07 Спартак Златібор Вода Сербія - Дніпро Дніпропетровськ 2:1
29.07 Карпати Львів - Зестафоні Грузія 1:0
 
06.08 Зестафоні Грузія - Карпати Львів 0:1
06.08 Дніпро Дніпропетровськ - Спартак Златібор Вода Сербія 2:0
 
Раунд плей-оф:
19.08 Баєр Леверкузен Німеччина - Таврія Сімферополь 3:0
19.08 Дніпро Дніпропетровськ - Лех Познань Польща 0:1
19.08 Галатасарай Стамбул Туреччина - Карпати Львів 2:2
19.08 Омонія Нікосія Кіпр - Металіст Харків 0:1
 
26.08 Таврія Сімферополь - Баєр Леверкузен Німеччина 1:3
Виліт Таврії
26.08 Лех Познань Польща - Дніпро Дніпропетровськ 0:0
Виліт Дніпра
26.08 Металіст Харків - Омонія Нікосія Кіпр 2:2
26.08 Карпати Львів - Галатасарай Стамбул Туреччина 1:1
 
Груповий етап:
Група "Е"
16.09 Динамо Київ - БАТЕ Борисов Білорусь 2:2
30.09 Шериф Тирасполь Молдова - Динамо Київ 2:0
21.10 АЗ Алкмар Нідерланди - Динамо Київ 1:2
04.11 Динамо Київ - АЗ Алкмар Нідерланди 2:0
03.12 БАТЕ Борисов Білорусь - Динамо Київ 1:4
16.12 Динамо Київ - Шериф Тирасполь Молдова 0:0
 
Група "І"
16.09 Дебрецен Угорщина - Металіст Харків 0:5
30.09 Металіст Харків - ПСВ Ейндговен Нідерланди 0:2
22.10 Металіст Харків - Сампдорія Генуя Італія 2:1
05.11 Сампдорія Генуя Італія - Металіст Харків 0:0
03.12 Металіст Харків - Дебрецен Угорщина 2:1
16.12 ПСВ Ейндговен Нідерланди - Металіст Харків 0:0
 
Група "J"
16.09 Карпати Львів - Борусія Дортмунд Німеччина 3:4
30.09 ПСЖ Париж Франція - Карпати Львів 2:0
22.10 Карпати Львів - Севілья Іспанія 0:1
05.11 Севілья Іспанія - Карпати Львів 4:0
02.12 Борусія Дортмунд Німеччина - Карпати Львів 3:0
15.12 Карпати Львів - ПСЖ Париж Франція 1:1
Виліт Карпат
 
1/16 фіналу:
17.02 Бешикташ Стамбул Туреччина - Динамо Київ 1:4
17.02 Металіст Харків - Баєр Леверкузен Німеччина 0:4
 
24.02 Динамо Київ - Бешикташ Стамбул Туреччина 4:0
24.02 Баєр Леверкузен Німеччина - Металіст Харків 2:0
Виліт Металіста
 
1/8 фіналу:
10.03 Динамо Київ - Манчестер Сіті Англія 2:0 
17.03 Манчестер Сіті Англія - Динамо Київ 1:0

1/4 фіналу: 
07.04 Спортінґ Брага Португалія - Динамо Київ 1:1
14.04 Динамо Київ - Спортінґ Брага Португалія 0:0
Виліт Динамо
 
  
Категорія: Єврокубки - матчі | Добавив: igorgumeniuk (15.04.2011)
Переглядів: 929 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Статистика

Опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24
Створити безкоштовний сайт на uCoz